Рішення суду підтвердило позицію партії «Наш край» щодо встановлення газових лічильників

Велика палата Верховного суду України постановила, що облгази повинні встановлювати лічильники газу для побутових споживачів. Витрати на це передбачені у встановлених тарифах на газопостачання.

Згідно з рішенням суду, відмова встановлювати індивідуальні лічильники порушує права споживачів та суперечить вимогам Законів України «Про захист прав споживачів» та «Про житлово-комунальні послуги».

Суд наголосив, що обов’язок встановлення лічильників газу для населення покладений на суб’єкт господарювання, у даному разі – на газорозподільну станцію або облгаз.

Верховний суд України підтвердив позицію партії «Наш край»: лічильники мають встановлюватися за рахунок постачальників палива – облгази.

“Виходить, що вони кілька років обдурюють споживачів, примушуючи їх встановлювати лічильники самостійно. Копійка до копійки з кожної квартири – в олігарха нова яхта!”, – зазначив заступник голови ЛОО партії “Наш Край” Ростислав Вишатицький.

Партія «Наш край» закликає Уряд негайно забезпечити виконання рішення Верховного суду України та зобов’язати облгази встановлювати індивідуальні лічильники газу. Ми закликаємо запровадити суворий дедлайн для облгазів щодо завершення встановлення лічильників у кожну квартиру, а також встановити штрафні санкції.