“Знаю як зробити громаду успішною”, – Михайло Охримович

Народився я у місті Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області. Здобув технічну та економічну освіту. Працював на керівних посадах підприємств машинобудівної галузі та банківських установ, зокрема займав посаду заступника керуючого Львівського міського відділення “Ощадбанку”. На сьогоднішні є керівником благодійного фонду “Допомога і турбота”

Чому прийняли рішення балотуватись на посаду міського голови?

Я вважаю, що займатись проблемами громади повинні спеціалісти, які мають чітке бачення проблем і шляхи їх вирішення.

Завдяки рішучим діям, хочу налагодити справжній діалог між суспільством і владою, результатом обговорень якого стане така система, в якій кожна людина, кожне місто, район, село зможуть знайти себе, своє майбутнє і вбудуватися в загальну програму нашої спільної роботи”.

Хочу також зазначити, що мене дивує наявність у списку кандидатів місцевого бізнесмена Ореста Краєвського, який не переймався проблемами міста, перебуваючи на посаді депутата Бібрської міської ради, не звітував перед виборцями про свою діяльність, не інформував їх щодо виконання передвиборчої програми, не відвідував засідань міської ради та відмовився від участі у роботі постійних комісій ради. (Нагадуємо, що партія “Наш край” ініціювала процес позбавлення Ореста Краєвського депутатського мандата Бібрської міської ради, – ред.).

Які основні проблеми, на вашу думку, є у місті Бібрка, та які рішення ви можете запропонувати?

Найбільш пріоритетним є вирішення питання зайнятості у місті. Саме тому важливо залучити нових інвесторів, зокрема розширити асортимент переробки лісосировини на виробничих площах ДП “Бібрський держлісгосп”, і провести консультації про можливе використання площ заводу “Полісинтез”, щодо організації екологічно-чистого виробництва. Необхідно стимулювати відновлення вирощування ВРХ молочних порід, організувати збір молока в усіх населених пунктах громади та його первинну обробку.

Не менш важливим питанням є передача у власність громади табору відпочинку “ДРУЖБА”, який знаходиться у селі Свірж, та забезпечити його всесезонне обслуговування. Також необхідно оголосити конкурс на створення показової туристичної оселі на території ОТГ, з метою активізації розвитку зеленого туризму.

Для сприяння культурного розвитку, за підтримки європейських та світових структур ЮНЕСКО, ICOMOS, UNISEF та IKROM розвинути ініціативу створення у Свіржі Європейського центру мистецтв, у рамках програми “КРАЄВИД”, до якої також можна віднести проведення на території Свірзького замку ремісничо-мистецьких виставок та фестивалів. Це вплине на розвиток зеленого туризму в цілому.

Так як запорукою здорового життя є екологія у належному стані, необхідно здійснити очищення річок на території ОТГ, провести паспортизацію та відновлення джерел, а також провести реконструкцію очисних споруд та каналізацій у Бібрці.