Коболєв і Супрун – найбільші помилки цього Уряду, – “Наш Край”

Голова НАК «Нафтогазу» Андрій Коболєв та в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун є найбільшими помилками Уряду України, які працюють проти українців. На думку, голови виконкому Львівської обласної організації політичної партії «Наш край» Ореста Матвіїшина, їх треба негайно позбавити посад.

«Коболєв, замість реформування «Нафтогазу» та збільшення видобутку газу, хизується перемогами над «Газпромом». Проте він забуває сказати, що суд виграли найняті державою юристи. У цьому заслуги Коболєва нема. Натомість премію він отримує найбільшу та відразу перераховує мамі в Америку. У той час, коли українці не в змозі оплатити квитанції за газ та встановлюють лічильники своїм коштом, робити таке – просто злочин», – пояснює Орест Матвіїшин.

Орест Матвіїшин, вважає, що Уряд взагалі не мав продовжувати з Коболєвим контракт. Крім того, його треба було змусити повернути премії, які є завищеними та незаслуженими.

«Щодо Уляни Супрун, то вона стала міністром взагалі без досвіду та знання українських реалій. Вона запустила реформу медицини, до якої більше питань, ніж відповідей. ЗМІ люблять писати про лікарів, які заробляють тисячі гривень, але якість медичних послуг від цього кращою не стала. На Супрун лежить відповідальність за здоров’я українців, і коли вона говорить про достатньо кількість вакцин на тлі зростання рівня захворювань та провалу кампанії вакцинації, гадаю, варто говорити про її звільнення», – розповів Матвіїшин.

Партія «Наша край» неодноразово виступала проти діяльності Коболєва та Супрун. Якщо вони очолюють важливі державні організації і не можуть або не хочуть працювати на благо народу – Уряд має їх звільнити.