Віталій Новосад: Україна гідно склала іспит на демократію

Перший тур виборів показав, що Україна гідно склала іспит на демократію – значних порушень не зафіксовано. Про це заявив Віталій Новосад, заступник голови виконкому Львівської обласної організації політичної партії «Наш край».

«За попередніми оцінками як учасників виборів, так і спостерігачів, 31 березня значних порушень не зафіксовано. Це означає, що Україна гідно склала іспит на демократію», – зазначив Віталій.

Проте, на думку політика, дуже шкода, що українці так і не побачили серйозної фахової дискусії кандидатів.

«Жодного прискіпливого обговорення ані реформ, ані встановлення миру, ані перспектив розвитку держави. За результатами першого туру країні продовжує загрожувати перемога популізму. Українцям треба навчитися відрізняти реальні працюючі плани роботи Глави держави від картинки, якою б гарною вона не була. Перемога популістів на президентських виборах може відкинути країну на кілька десятиліть у минуле. Цього не можна допустити», – пояснює член партії «Наш край».

«Наша партія закликає претендентів на посаду Президента до фахових теледебатів. Українці хочуть почути детальне обговорення того, як ми будемо відновлювати наш суверенітет, як просуватиметься децентралізація, як виглядатиме медичний захист українців, якою буде розмір пенсії та за рахунок яких податків. Для партії «Наш край» важливо, щоб кандидати почали обговорювати реальні проблеми, а не роздавати нереальні обіцянки», – додав Віталій Новосад.