Новини партії: відбулась зустріч із представниками «Нашого краю» на Турківщині

Член Ради львівської обласної організації політичної партії «Наш край» Віталій Новосад зустрівся з представниками Турківського осередку партії.

Під час зустрічі в місті Турка Віталій Новосад зустрівся з представником «Нашого краю» Миколою Сисаном. Вони обговорили найгостріші проблеми Турківського регіону. Зокрема, розмова йшла про стан доріг, медицину та реформу децентралізації.

Микола Сисан зазначив, що магістральні дороги хороші, втім сільські шляхи подекуди непрохідні.

«Щодо медичного обслуговування, то останнім часом сильно скорочуються сільські абмулаторії, а частина лікарів, яка там працюють – малопрофесійні. Їм потрібно більше знань та практики», – повідомив представник партії «Наш край».

Також Микола Сисан розповів, що за 4 роки від початку реформи децентралізації, в Турківському районі не утворено жодної ОТГ: «Згідно з перспективним планом тут мають бути чотири утворення: Турківська міська громада, Боринська селищна громада, Верхньовисоцька сільська громада та Нижньояблунська сільська громада. Шанс на реалізацію мала Верхньовисоцька громада, була навіть згода всі голів сільрад, проте ОТГ так і не утворена».